• Obecnie brak na stanie
Zabawka Rybka Super Duża 20cm
search
  • Zabawka Rybka Super Duża 20cm
  • Zabawka Rybka Super Duża 20cm
  • Zabawka Rybka Super Duża 20cm
  • Zabawka Rybka Super Duża 20cm
  • Zabawka Rybka Super Duża 20cm

Zabawka Rybka Super Duża 20cm

14,99 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Zabawka rybka super duża o imponującej długości 20 cm marki Sumplast to doskonała zabawka dla Twojego pupila. Ta duża rybka zachwyci Twojego psa swoim realistycznym wyglądem i zapewni mu godziny radości i zabawy.

Zabawka rybka super duża Sumplast została wykonana z wysokiej jakości materiału, który jest trwały i bezpieczny dla Twojego psa. Dzięki temu możesz być pewien, że zabawa z tą rybką będzie przyjemna i nie zaszkodzi zdrowiu Twojego pupila.

Jej imponujące rozmiary sprawiają, że jest odpowiednia nawet dla większych ras psów. Twój pies będzie mógł łapać, gryźć i bawić się z tą rybką, co pozwoli mu wykorzystać swoje naturalne instynkty łowieckie i zapewni mu dużą dawkę aktywności.

Zabawka rybka super duża Sumplast jest atrakcyjna wizualnie, dzięki swoim żywym kolorom i realistycznemu wyglądowi. To zachęca psa do interakcji i angażuje go w dynamiczną zabawę.

Daj swojemu psu możliwość czerpania radości z zabawy i szaleństwa z tą super dużą rybką Sumplast. Bawcie się razem, rzucając, łapiąc i szarpiąc tę zabawkę. Zapewnisz swojemu psu rozrywkę, stymulację fizyczną i umysłową, jednocześnie budując więź i relację między Wami.

Zabawka rybka super duża 20 cm marki Sumplast to doskonały wybór dla każdego psa, który uwielbia dużą i interaktywną zabawkę. Spraw swojemu pupilowi przyjemność i radość, oferując mu tę imponującą rybkę do zabawy.

Kolor wysyłany losowo

SUM-PLAST
S-Z0000
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.